چاپ عکس روی اسلایس چوب

چاپ عکس روی چوب چند تیکه

عکس چوبی یک انتخاب عالی برای چاپ تصاویر شما و یک هدیه عالی برای عزیزان و دوستانتان می باشد. کافی است در گالری تصاویر خود بگیرید و یه عکس را برای ما ارسال کنید تا ما بالاترین کیفیت و زیباترین شکل روی چوب آن را چاپ کنیم.

در عکس چوبی حالت طبیعی زیبای چوب و وجود گره های چوب، باعث می شود عکس شما به شکل کاملا خاص و ویژه نمایان شود. البته تصاویر چاپ شده روی چوب در گالری نقش و نگار از بالاترین کیفیت برخوردار هستند و همه اینها باعث می‌شود شما دغدغه هدیه دادن و چاپ تصویر خودتان را نداشته باشید و با خیال راحت انتخاب کنید.

طرح های موجود از عکس چوبی در گالری نقش و نگار:

  • اسلایس چوب درخت
  • چوب چند تیکه مستطیلی

میتوانید با کلیک روی طرح دلخواهتان اطلاعات بیشتر در مورد آن و همچنین نمونه کارهای انجام شده توسط ما رو ببنید. البته چون ما تنها نمونه کارهایی را در سایت نقش و نگار و پیج اینستاگرام خودمان قرار می دهیم که مشتری اجازه داده است، نمونه‌هایی که می‌بینید تنها بخش کوچکی از سفارشات انجام شده توسط ما می‌باشد.

هر سوالی دارید در مورد کارهای ما دارید که در دو لینک زیر به پاسخ آن نرسیدید، می توانید از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس با شماره ۰۹۹۲۷۸۲۸۲۹۲ با ما در ارتباط باشید.

توجه: لازم است ذکر شود که: چاپ روی چوب کاملاً مستقیم می باشد و از چسباندن کاغذ روی چوب برای انتقال تصویر شما اصلاً استفاده نمی شود.